такі справи 16.04.2009 в 10:40

16 квітня - День народження Чарлі Чапліна

Обожнюю, обожнюю, обожнюю Чарлі Чапліна!

Все почалося в літку 2007, я була Пітері і там одна дуже цікава людина мене запитала чи подобаються мені фільми Чапліна та що я знаю про його життя, здається я видала щось на зразок "Німе кіно, комік..", на що мені сказали: "Эх ты...целина...пахать тебя нужно!"

"Пахать" почалося того ж вечора, мені поставили фільм "Малыш" і сказали дивись...Досі не можу зрозуміти що сталося, але я плакала і сміялась одночасно...Після того я повернулася до Києва і передивилась більше 15 його фільмів (від німого кіно по 17хвилин до повноцінних звукових фільмів 50-60х років.)

Посмію стверджувати - з часів Чарлі Чапліна - ніхто не зробив нічого більш видатного в кіноіндустрії! 

Ще одне...признаюсь, одного разу здерла плакат із зображенням Чапліна в образі бродяги Чарлі, який чомусь пропагував антифашизм в моєму вузі, зараз він весить в моїй кімнаті...

Сьогодні 16 квітня (1889)  - День народження Чарлі Чаплина! Буду дивитися його фільми.

Народ, куму не байдуже, хто не хоче залишатися "целиной" - подивіться сьогодні фільм  "Малыш" (1921 рік, "The Kid", Чалін виступив в цьому фільмі як продюсер, режисер, сценарист, актор та монтажник)!

П.С. Приємно, що Яндекс нагадав про цей день 

Чарли Чаплин и Джеки Куган в фильме «Малыш»

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы

Комментариев: 52
було нудно?
ну - это не моё точно
))зрозуміло...я також раніше була в певнена, що " не моё". слухай, давай я спробую тебе переконати. Я оберу для тебе фільм, що цікавий на мою думку, ти його обо'язково переглянеш, натомість я можу подивитися будь-який фільм який ти вважаєш, що варто подивитися (готова навіть де різні ба-бах-бах....та море крові)...потрібно щось в собі міняти, відкривати щось нове, не ставити себе в рамки "це я дивлюся, а це - фіг вам"...ну то як, згода?...а потім обговоримо...
конечно, нивапрос))) но я не знаю что тебе посоветовать))) я люблю очень много фильмов
давай щось таке, що не розуміють твої друзі, а для тебе цей фільм видається геніальним...що пригадується?
)) честно не знаю. Давай может "Доказательство смерти" дяди Тарантино?
оооо, точно в яблучко...не розумію я цього Тарантіно...попри всезагальне улюлюкання...добре, домовилися. тобі - фільм 1936 р— "Новые времена" (Modern Times). Скільки часу даємо на перегляд? І обов'язкова умова - звіт в блозі. домовились?
если бы у тебя еще была ссылка на скачивание этого фильма - я был бы очень рад)
м...так сразу дать не могу, нужно поискать по инету, вот етсь в онлайне http://kinovecher.ru/kom/18262-charli-chaplin-modern-times.html
просто я уже пересмотрел сто ссылок и не нашел))) он-лайн не подходит(
м...как думаешь, если я на депозит файл забросить попытаюсь...
?! куда?
хех...щас...если получится, то сброшу ссылку...ох, уж эти муЖчины...
зараз закачую зі свого компа, потім дам тобі посилання звідки закачати...чого тільки не зробиш для просвітництва))жартую
))) извини - я не специально
та все ок. я щоб подивитися нормально - купувала диск, це мабуть єдиний в мене диск ліцензійний)) тільки тс-с-с
ахах))) ну я кагбе тоже за лицензию но Чаплина бы не купил)))
мда...з такою швидкістю будемо чекати до вечора поки я закачаю...і ще ніч поки закачаєш ти...а чому в онлайні дивитися не можна?
потому что я буду смотреть дома - а там трафик ограниченый (а скачаю на работе). Ничего - мы же не спешим))
http://opensharing.ru/torrent/20584/ ось тут здається можна скачати з торента
неа, не могу)
ай...у меня тоже за почти 2 часа закачало 3%...в общем, как говорит моя мама - нет ничего невозможного, главное - желание. будет - желание, посмотришь и в онлайне. как я щас "доказательство смерти смотрю" (между прочим уже на 18-1 минуте, девенки гонят конечно..хи...)..