такі справи 16.04.2009 в 10:40

16 квітня - День народження Чарлі Чапліна

Обожнюю, обожнюю, обожнюю Чарлі Чапліна!

Все почалося в літку 2007, я була Пітері і там одна дуже цікава людина мене запитала чи подобаються мені фільми Чапліна та що я знаю про його життя, здається я видала щось на зразок "Німе кіно, комік..", на що мені сказали: "Эх ты...целина...пахать тебя нужно!"

"Пахать" почалося того ж вечора, мені поставили фільм "Малыш" і сказали дивись...Досі не можу зрозуміти що сталося, але я плакала і сміялась одночасно...Після того я повернулася до Києва і передивилась більше 15 його фільмів (від німого кіно по 17хвилин до повноцінних звукових фільмів 50-60х років.)

Посмію стверджувати - з часів Чарлі Чапліна - ніхто не зробив нічого більш видатного в кіноіндустрії! 

Ще одне...признаюсь, одного разу здерла плакат із зображенням Чапліна в образі бродяги Чарлі, який чомусь пропагував антифашизм в моєму вузі, зараз він весить в моїй кімнаті...

Сьогодні 16 квітня (1889)  - День народження Чарлі Чаплина! Буду дивитися його фільми.

Народ, куму не байдуже, хто не хоче залишатися "целиной" - подивіться сьогодні фільм  "Малыш" (1921 рік, "The Kid", Чалін виступив в цьому фільмі як продюсер, режисер, сценарист, актор та монтажник)!

П.С. Приємно, що Яндекс нагадав про цей день 

Чарли Чаплин и Джеки Куган в фильме «Малыш»

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы

Комментариев: 52
до чого тут Джим Керрі?
он лучший=)Шучу.......
ну чому...Джим Кері також талановитий...але я би взагалі не порівнювала його з Чапліном...це - інше
да,Керри умеет играть....Но Чаплина он мне таки чем то напоминает.
я ж і кажу - все що після Чапліна - пародія...