такі справи 15.04.2009 в 10:44


Цензура дозволена


Ст. 15 Конституції України «Цензура заборонена.» Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадую, що мова йде про рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за № 1738 від 1 жовтня 2008 року про вилучення неадаптованих до вітчизняного законодавства зарубіжних програм і передач з кабельних мереж України.
«Неадаптованим» на думку Нацради є (окрім ТВЦ, Рен-ТВ та ОТР) російський телеканал «РТР-Планета». Він зник з ефіру в Києві 1 листопада. Не розумію, чим не догодив цей канал Нацраді? Внаслідок чого, Нацрада у вищезгадоному рішенні зазначає: Протокол№ 35, п.1 «Констатувати факт невиконання провайдерами програмної послуги рішень Національної ради...у частині надання документальних підтверджень адаптації змісту іноземних програм до вимог законодавства України...»

Нові обставини справи 14.04.2009р
Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення зобов’язала провайдерів кабельних мереж до 01.06.2009р виключити зі своєї трансляції російський Первый канал. Всемирная сеть.

ГАНЬБА свободі слова в Україні! ГАНЬБА Нацраді! ГАНЬБА ВРУ та Президенту! ГАНЬБА всім, хто порушує Конституцію – основний Закон держави!

Коротка довідка
Діяльність Національної ради ґрунтується на принципах законності, незалежності, об'єктивності, прозорості, доступності для громадськості, врахування культурної, ідеологічної та політичної багатоманітності в суспільстві, врахування загальновизнаних міжнародних норм та стандартів у галузі телерадіомовлення, повноти і всебічного розгляду питань та обґрунтованості прийнятих рішень.
Національна рада складається з 8 осіб. З них 4 члени призначаються ВРУ і 4 члени Президентом України.

Цензура (лат. censura) — контроль держави над прилюдними виявами думки і творчості. Як правило, проявляється у придушенні вияву певних ідей, торкання певних тем або вживання певних слів. Як привід до цензури часто називається намагання нібито стабілізувати суспільство, над яким уряд має контроль. (вікіпедія)

Що роботи?
1. Дивитися телеканал через сопутникові антени.
2. Обрати інтернет-трансляції.

"Факты и комментарии"  стаття під назвою "ТРАНСЛЯЦИЮ РОССИЙСКОГО "ПЕРВОГО КАНАЛА" В УКРАИНЕ МОГУТ ПРЕКРАТИТЬ ИЗ-ЗА РЕКЛАМЫ ВОДКИ"  
 

Ці люди вирішують що і коли нам дивитися...


Рекомендовать запись
Оцените пост:

я недавно вывел формулу устройства общества. классическая группа крылова.

лебедь -- интеллигенция, начитанная, гуманистичная, наивысшей ценностью считает свободу, равенство, братство со всеми вытекающими. это мы с тобой и большинство наших друзей.

щука -- власть, бизнес, люди дела, для которых главное, цель -- власть и деньги, у которых все действия направлены на эту цель. которые хотят контролировать и выкачивать. для них также важна безопасность -- их власти и их денег.

рак -- народ, производительная сила. из неё выкачивает всё, что можно щука. очень инертная и тяжелодвижимая масса, но если её раскачать в нужном направлении, то она может жечь на кострах христиан, травить газом евреев, резать армян и вешать негров. а спустя десять лет ужасаться собственным преступлениям. для рака наивысшая ценность -- я никого не трогаю, и меня никто не трогает. дети ходят в школу, я хожу в церковь/домкультуры/кинотеатр и жизнь моя в безопасности.

так вот инквизиция, холокост, ккк, куда более ужасные вещи, чем цензура в интернете. но их активно поддерживал народ, потому что щука раку объяснила, что угроза их мещанскому благополучию, их слоникам на полочке исходит от еретиков, евреев, негров, хачей, панков, коммунистов, демократов и всего, чего угодно. ты же читала 1984, Мы и прочее -- они и не такое поддерживали.

цікава думка..дійсно...дякую...
  • (0/0)