такі справи 15.04.2009 в 10:44


Цензура дозволена


Ст. 15 Конституції України «Цензура заборонена.» Нацрада України з питань телебачення і радіомовлення.

Нагадую, що мова йде про рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за № 1738 від 1 жовтня 2008 року про вилучення неадаптованих до вітчизняного законодавства зарубіжних програм і передач з кабельних мереж України.
«Неадаптованим» на думку Нацради є (окрім ТВЦ, Рен-ТВ та ОТР) російський телеканал «РТР-Планета». Він зник з ефіру в Києві 1 листопада. Не розумію, чим не догодив цей канал Нацраді? Внаслідок чого, Нацрада у вищезгадоному рішенні зазначає: Протокол№ 35, п.1 «Констатувати факт невиконання провайдерами програмної послуги рішень Національної ради...у частині надання документальних підтверджень адаптації змісту іноземних програм до вимог законодавства України...»

Нові обставини справи 14.04.2009р
Національна ради України з питань телебачення і радіомовлення зобов’язала провайдерів кабельних мереж до 01.06.2009р виключити зі своєї трансляції російський Первый канал. Всемирная сеть.

ГАНЬБА свободі слова в Україні! ГАНЬБА Нацраді! ГАНЬБА ВРУ та Президенту! ГАНЬБА всім, хто порушує Конституцію – основний Закон держави!

Коротка довідка
Діяльність Національної ради ґрунтується на принципах законності, незалежності, об'єктивності, прозорості, доступності для громадськості, врахування культурної, ідеологічної та політичної багатоманітності в суспільстві, врахування загальновизнаних міжнародних норм та стандартів у галузі телерадіомовлення, повноти і всебічного розгляду питань та обґрунтованості прийнятих рішень.
Національна рада складається з 8 осіб. З них 4 члени призначаються ВРУ і 4 члени Президентом України.

Цензура (лат. censura) — контроль держави над прилюдними виявами думки і творчості. Як правило, проявляється у придушенні вияву певних ідей, торкання певних тем або вживання певних слів. Як привід до цензури часто називається намагання нібито стабілізувати суспільство, над яким уряд має контроль. (вікіпедія)

Що роботи?
1. Дивитися телеканал через сопутникові антени.
2. Обрати інтернет-трансляції.

"Факты и комментарии"  стаття під назвою "ТРАНСЛЯЦИЮ РОССИЙСКОГО "ПЕРВОГО КАНАЛА" В УКРАИНЕ МОГУТ ПРЕКРАТИТЬ ИЗ-ЗА РЕКЛАМЫ ВОДКИ"  
 

Ці люди вирішують що і коли нам дивитися...


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Да, такое юмористическое шоу, как российские каналы, запрещать нельзя :))) ЗЫ Вседозволенность может быть хуже цензуры. Пример - паника на валютном рынке, во многом спровоцированная СМИ. ЗЗЫ Сам не имею ни малейшего отношения к власти. Защищать ее не собираюсь. Просто хотел бы порекомендовать внимательно анализировать причины, по которым принимаются какие-либо решения.
  • (0/-1)
smoked, я внимательно читаю нормативно-правовые документы, профессия обязывает. И Ваши рекомендации оставьте при себе. спасибо
  • (0/0)